[O1] Przełącznik regulacji lusterek

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • gazdaxl
    Classic
    • 2010
    • 15

    [O1] Przełącznik regulacji lusterek

    Czy może mi ktoś podpowiedzieć czy w skodzie o2 można założyć nie alarm tylko niezalezne dodatkowe odcięcie np na przewodzie od pompy benzynowej (przełącznik) albo inne zabezpieczenie np na zapłonie i czy to mie wpłynie na całość instalacji.
    Bo jak widzę jest tu instalacja cyfrowa i np do haka trzeba jakieś moduły zakładać
    Dziękuję z góry za podpowiedzi
  • emoboy
    Classic
    • 2008
    • 21

    #2
    [O1] Przełącznik regulacji lusterek

    Witam wszystkich !!!
    Ostatnio złamałem joystick do regulacji lusterek i chcę zakupić nowy ale, w mojej octavi w obecnym przełączniku mam następujące oznaczenie:
    - na górnej pozycji podgrzewanie
    - na środkowej pozycji L+R
    - na dolnej pozycji R

    Szukałem wszędzie przełącznik z takim oznaczeniem (allegro, skoda-częsci itp.), są tylko przełączniki z oznaczeniem:
    - na górze L
    - na środku ogrzewanie
    - na dole P
    Czy ten przełącznik będzie spełniał swoją funkcję w 100% (czy może np. podgrzewanie lusterek nie będzie działać??)
    Za wszystkie cenne uwagi z góry dziękuję i życzę szalonej zabawy sylwestrowej.

    Komentarz

    • pantol
      Elegance
      • 2004
      • 754

      #3
      Ja mam taki:
      na górze L+P (mimo oznaczenia zamym L)
      W środku - ogrzewanie
      Na dole P

      I Wszystko dziala. Mysle, ze powinien także dzialac Tobie, tylko nie wiem jakie ma podłączenie (wtyczka?) i czy przez to bedzie pasowal p&p
      Jarek "Vinci"

      Komentarz

      • kazik4x4
        RS
        • 2008
        • 2728

        #4
        Ufff jaka ulga

        U mnie są tylko oznaczenia L - góra, , grzanie-środek, R- dół. I jak Próbowałem ustawiać lewe to mi oba chodziły, a jak prawe to tylko prawe.
        Myślałem że coś jest pochrzanione w instalce, ale widzę że Skoda ten trick stosuje u wszystkich...
        Kamień z serca spadł!

        Komentarz

        • phrix
          L&K
          • 2007
          • 1000
          • Audi
          • AGR 1.9 TDI VP 90 KM
          • BXE 1.9 TDI PD 105 KM

          #5
          Wiem ze mozna dokupic sam joystik ( cena chyba cos kolo 15 PLN) jak masz czas i nerwy to mozesz wymienic.
          Szlifierki taśmowe, nożyce do złomu, kruszarki | W stajni : karawan O2 FL 1.9 TDI, A3 Sportback 1.6 MPI

          _

          Komentarz

          • emoboy
            Classic
            • 2008
            • 21

            #6
            Hmm

            Phrix a wiesz może gdzie dostanę taki joystick??? Albo ktoś inny może mi podpowiedzieć.

            Komentarz

            • phrix
              L&K
              • 2007
              • 1000
              • Audi
              • AGR 1.9 TDI VP 90 KM
              • BXE 1.9 TDI PD 105 KM

              #7
              Zamieszczone przez emoboy
              Hmm

              Phrix a wiesz może gdzie dostanę taki joystick??? Albo ktoś inny może mi podpowiedzieć.
              Ja mojego kupilem za 5 PLN na jakims szrocie koło Bielska ale wiem ze na alledrogo tez go czasami sprzedawali. Jezeli masz mozliwosc to chyba lepiej kup caly bo troche roboty z przekladka jest. Jak mozesz to podaj jaki masz numer tej części. Nie jest czasem 1U1 959 565L 01C ??
              Szlifierki taśmowe, nożyce do złomu, kruszarki | W stajni : karawan O2 FL 1.9 TDI, A3 Sportback 1.6 MPI

              _

              Komentarz

              • Maru 123
                RS
                • 2008
                • 4660

                #8
                emoboy, mam taki sam jak Ty. zapytaj kolego koja86. ja u niego kupiłem za śmieszne pieniądze bo też miałem uszkodzony.
                1.8T AGU L&K

                2.0TDI BKD ELEGANCE

                TOYOTA LAND CRUISER J95

                Komentarz

                • emoboy
                  Classic
                  • 2008
                  • 21

                  #9
                  Dzięki wszystkim za odpowiedzi ale problemu jeszcze nie rozwiązałem.
                  Miałałem troszkę czasu ostatnio i wyciągnełem ten przełącznik. Numery jakie posiada to 1U1959565J, a wszędzie gdzie szukam jest przełącznik z oznaczeniem 1U1959565L.
                  Mówią że panowie z ASO że z oznaczeniem L na końcu mogą nie działać wszystkie funkcje :-((. Pytałem się również o sam joystick to powiedzieli mi że samego kupić nie można tylko cały przełącznik.

                  Może ktoś z Was użył 1U1959565L zamiast 1U1959565J i wszystko działało???

                  Pozdrawiam

                  Komentarz

                  • JanuszSz
                    RS
                    S_OCP Member
                    • 2007
                    • 2835
                    • Superb II combi (3T5)

                    #10
                    emoboy, U mnie fabrycznie był założony przełącznik bez pozycji ogrzewania,tylko L i P.Gdy padł,założyłem nowszą wersję,która ma zaznaczoną pozycję grzanie.Działa regulacja,natomiast ogrzewania nadal uruchamiane jest przyciskiem ogrzewabia szyby.O1 99/SLX.
                    Zbilansowana dieta to piwo w obu dłoniach.

                    Komentarz

                    • Kasiunia
                      Drive
                      • 2009
                      • 93

                      #11
                      [O1]

                      Trudno jest wymienic ten joystick? Bo juz go mam. Dzis zabiore sie za oswietlenie pokretel od nawiewow i zastanawiam sie czy z tym sobie poradze.

                      Komentarz

                      • kamel1980
                        Rider
                        • 2009
                        • 304

                        #12
                        Zamieszczone przez Kasiunia
                        Trudno jest wymienic ten joystick? Bo juz go mam. Dzis zabiore sie za oswietlenie pokretel od nawiewow i zastanawiam sie czy z tym sobie poradze.
                        Kasiunia masz na myśli sam joystick czy cały regulator lusterek?
                        Jeśli cały regulator to wyciągasz stary, odpinasz wtyczkę, wpinasz w nowy i zakładasz go.

                        Komentarz

                        • mobi65
                          Rider
                          • 2009
                          • 291

                          #13
                          kup caly wylacznik z grzaniem lusterek ,lusterka zaczynaja byc grzane po wlaczeniu ogrzewania tylnej szyby koszt okolo 35zl

                          Komentarz

                          Pracuję...